kupię clonazepam bez receptykupię estazolam bez receptykupię stilnox bez receptymetformina kupię bez receptytetralysal kupię bez recepty

Automotive 2017

Przemysłowy Instytut Motoryzacji objął patronatem honorowym konferencję naukowo-techniczną Automotive, która poświęcona jest adaptacji najnowszych rozwiązań, cyfryzacji i optymalizacji produkcji. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w Krakowie w dniach 5-6.09.2017 r.

Celem tegorocznej, trzeciej edycji wydarzenia jest wymiana doświadczeń oraz rynkowych praktyk z zakresu nowoczesnych systemów produkcji, technik oraz technologii stosowanych w branży automotive. Udział w konferencji pozwoli na kompleksową prezentację potencjału firm oraz stworzy możliwość do zapoznania się z perspektywami otwierającymi się przed producentami w najbliższych latach.

W ramach konferencji odbędą się liczne panele dyskusyjne oraz debaty eksperckie, w trakcie których poruszane zostaną tematy związane z zapleczem produkcyjnym, warunkami inwestycyjnymi oraz zmianami zachodzącymi w branży motoryzacyjnej. Uczestnikami konferencji będą praktycy reprezentujący przemysł samochodowy, przedstawiciele ośrodków naukowo-badawczych, producenci samochodów i maszyn, integratorzy, a także poddostawcy TIER1.

18.07.2017

Aktualności